top banner www.czystaenergia.bialystok.pl

idea projektu...

Zadaniem projektu jest zbudowanie na terenie aglomeracji białostockiej kompleksowego systemu gospodarki odpadami, który w sposób bezpieczny dla ludzi i środowiska, z wykorzystaniem nowoczesnych i efektywnych instalacji doprowadzi do osiągnięcia znacznej redukcji składowanych odpadów oraz odzysku zawartej w nich energii.

jesteś tutaj: Strona główna / Aktualności / wydarzenia / Wniosek o dofinansowanie
dzisiaj jest: sobota, 4 lipca 2020 roku

Aktualności

Wniosek o dofinansowanie

W dniu 30 czerwca 2010 r. Zarząd PUHP „LECH” Sp. z o.o. złożył wniosek o dofinansowanie realizacji projektu pn. Zintegrowany system gospodarki odpadami dla aglomeracji białostockiej do Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie.

Stało się to możliwe, gdyż Rada Miejska  Białegostoku Uchwałą Nr LVI/729/10 z dnia 31 maja 2010 r. zmieniającą uchwałę Nr LII/659/10 z dnia 22 lutego w sprawie powierzenia Przedsiębiorstwu Usługowo – Handlowo – Produkcyjnemu „LECH” Sp. z o.o. w Białymstoku zadań własnych Gminy Białystok z zakresu odzysku i unieszkodliwiania odpadów komunalnych, upoważniła PUHP „LECH” Sp. z o.o. m.in. do złożenia wniosku o dofinansowanie, podpisania umowy o dofinansowanie oraz realizacji w/w projektu.

 

info dodane: 2010-07-09 przez autor publikacji

Projekt ZSGO Białystok

Projekt znajduje się na liście projektów kluczowych Programu Operacyjnego. Infrastruktura i Środowisko (Działanie 2.1) co oznacza, że ma szansę na
dofinansowanie ze środków unijnych z pominięciem procedury konkursowej.

Newsletter

Zapisz się!, aby otrzymywać informacje o wydarzeniach związanych z Zintegowanych systemem gospodarki odpadami dla aglomeracji białostockiej

Program Operacyjny Infrastruktura i Środowisko
NFOŚiGW

Narodowa Strategia Spójności -  Infrastruktura i ŚrodowiskoHerb Białegostoku - przejdź na stronę WWWUnia Europejska


Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Funduszu Spójności

Odwiedziny

osób online: 1

odwiedzin serwisu:

strefa administracyjna

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2009 Urząd Miejski w Białymstoku

realizacja webCreo.pl | rozwiązania dla biznesu