top banner www.czystaenergia.bialystok.pl

idea projektu...

Zadaniem projektu jest zbudowanie na terenie aglomeracji białostockiej kompleksowego systemu gospodarki odpadami, który w sposób bezpieczny dla ludzi i środowiska, z wykorzystaniem nowoczesnych i efektywnych instalacji doprowadzi do osiągnięcia znacznej redukcji składowanych odpadów oraz odzysku zawartej w nich energii.

jesteś tutaj: Strona główna / Aktualności / wydarzenia / Białostoccy nauczyciele na warsztatach
dzisiaj jest: sobota, 6 czerwca 2020 roku

Aktualności

Białostoccy nauczyciele na warsztatach

Białostoccy nauczyciele na warsztatach | Zintegrowany system gospodarki odpadami dla aglomeracji białostockiej

Planowane zmiany w gospodarce odpadami prowadzonej na terenie aglomeracji białostockiej były głównym tematem warsztatów przygotowanych dla nauczycieli białostockich szkół. Spotkanie odbyło się 8 września b.r. w sali konferencyjnej Podlaskiego Urzędu Wojewódzkiego i przebiegało zgodnie z przyjętym scenariuszem:

w pierwszej części poruszone zostały zagadnienia związane z selektywną zbiórką odpadów u źródła oraz definicją i kwalifikowaniem energii odnawialnej. Oddzielna prezentacja poświęcona została na przedstawienie podstawowych założeń projektowanego Zintegrowanego systemu gospodarki odpadami dla aglomeracji białostockiej.

Drugą część spotkania wypełniła prezentacja funkcjonowania zakładu termicznego przekształcania odpadów oraz dyskusja uczestników.
W warsztatach uczesniczyło 86 nauczycieli. Organizatorem spotkania odbywającego się ramach konsultacji społecznych i kampanii informacyjnej projektu pn. Zintegrowany system gospodarki odpadami dla aglomeracji białostockiej było Przedsiębiorstwo Usługowe Południe II działające na zlecienie Miasta Białystok.

info dodane: 2009-09-10 przez autor publikacji

Projekt ZSGO Białystok

Projekt znajduje się na liście projektów kluczowych Programu Operacyjnego. Infrastruktura i Środowisko (Działanie 2.1) co oznacza, że ma szansę na
dofinansowanie ze środków unijnych z pominięciem procedury konkursowej.

Newsletter

Zapisz się!, aby otrzymywać informacje o wydarzeniach związanych z Zintegowanych systemem gospodarki odpadami dla aglomeracji białostockiej

Program Operacyjny Infrastruktura i Środowisko
NFOŚiGW

Narodowa Strategia Spójności -  Infrastruktura i ŚrodowiskoHerb Białegostoku - przejdź na stronę WWWUnia Europejska


Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Funduszu Spójności

Odwiedziny

osób online: 2

odwiedzin serwisu:

strefa administracyjna

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2009 Urząd Miejski w Białymstoku

realizacja webCreo.pl | rozwiązania dla biznesu