top banner www.czystaenergia.bialystok.pl

idea projektu...

Zadaniem projektu jest zbudowanie na terenie aglomeracji białostockiej kompleksowego systemu gospodarki odpadami, który w sposób bezpieczny dla ludzi i środowiska, z wykorzystaniem nowoczesnych i efektywnych instalacji doprowadzi do osiągnięcia znacznej redukcji składowanych odpadów oraz odzysku zawartej w nich energii.

jesteś tutaj: Strona główna / Aktualności / wydarzenia / Postępowanie w sprawie wydania pozwolenia zintegrowanego
dzisiaj jest: sobota, 4 lipca 2020 roku

Aktualności

Postępowanie w sprawie wydania pozwolenia zintegrowanego

W dniu 17 września 2014 r. Marszałek Województwa Podlaskiego na wniosek P.U.H.P. „LECH” Sp. z o.o., reprezentowanego przez pełnomocnika, wszczął postępowanie w sprawie wydania pozwolenia zintegrowanego na prowadzenie instalacji wchodzących w skład Zakładu Unieszkodliwiania Odpadów Komunalnych w Białymstoku, przy ul. Gen. Wł. Andersa.


Z dokumentacją sprawy można zapoznać się w Departamencie Infrastruktury i Ochrony Środowiska Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podlaskiego w Białymstoku, przy ul. Kard. S. Wyszyńskiego 1, pokój 505, w godzinach 8.00 – 15.00.


Uwagi i wnioski do dokumentacji można składać w terminie do dnia 3 listopada 2014 r. w formie pisemnej na adres Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podlaskiego lub na adres e-mail: dis.sekretariat@wrotapodlasia.pl oraz ustnie do protokołu.

info dodane: 2014-10-15 przez Autor Publikacji

Projekt ZSGO Białystok

Projekt znajduje się na liście projektów kluczowych Programu Operacyjnego. Infrastruktura i Środowisko (Działanie 2.1) co oznacza, że ma szansę na
dofinansowanie ze środków unijnych z pominięciem procedury konkursowej.

Newsletter

Zapisz się!, aby otrzymywać informacje o wydarzeniach związanych z Zintegowanych systemem gospodarki odpadami dla aglomeracji białostockiej

Program Operacyjny Infrastruktura i Środowisko
NFOŚiGW

Narodowa Strategia Spójności -  Infrastruktura i ŚrodowiskoHerb Białegostoku - przejdź na stronę WWWUnia Europejska


Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Funduszu Spójności

Odwiedziny

osób online: 2

odwiedzin serwisu:

strefa administracyjna

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2009 Urząd Miejski w Białymstoku

realizacja webCreo.pl | rozwiązania dla biznesu