top banner www.czystaenergia.bialystok.pl

idea projektu...

Zadaniem projektu jest zbudowanie na terenie aglomeracji białostockiej kompleksowego systemu gospodarki odpadami, który w sposób bezpieczny dla ludzi i środowiska, z wykorzystaniem nowoczesnych i efektywnych instalacji doprowadzi do osiągnięcia znacznej redukcji składowanych odpadów oraz odzysku zawartej w nich energii.

jesteś tutaj: Strona główna / Aktualności / wydarzenia / Otwarte spotkanie konsultacyjne - 22 czerwca 2009r.
dzisiaj jest: poniedziałek, 16 grudnia 2019 roku

Aktualności

Otwarte spotkanie konsultacyjne - 22 czerwca 2009r.

W dniu 22 czerwca br. o godz. 17.00 w Hotelu „Gołębiewski” w Białymstoku odbyło się spotkanie w ramach konsultacji społecznych, dotyczące Zintegrowanego systemu gospodarki odpadami dla aglomeracji białostockiej.
W spotkaniu udział wzięli przedstawiciele administracji rządowej, samorządowej, pozarządowych organizacji ekologicznych, liderzy społeczni oraz mieszkańcy.
Podczas otwartego spotkania konsultacyjnego prof. Janusz Mikuła zaprezentował nowoczesne systemy gospodarki odpadami oraz przedstawił zagadnienie listy indykatywnej. Następnie pan Tomasz Nowicki omówił rolę zakładów termicznych w systemach gospodarki odpadami. Ostatnim prelegentem był pan Stanisław Gastoł, który przedstawił procedowanie w zakresie ZTUOK oraz harmonogram działań konsultacyjnych. Dalszą część spotkania wypełniła dyskusja uczestników.

info dodane: 2009-06-23 przez Autor Publikacji

Projekt ZSGO Białystok

Projekt znajduje się na liście projektów kluczowych Programu Operacyjnego. Infrastruktura i Środowisko (Działanie 2.1) co oznacza, że ma szansę na
dofinansowanie ze środków unijnych z pominięciem procedury konkursowej.

Newsletter

Zapisz się!, aby otrzymywać informacje o wydarzeniach związanych z Zintegowanych systemem gospodarki odpadami dla aglomeracji białostockiej

Program Operacyjny Infrastruktura i Środowisko
NFOŚiGW

Narodowa Strategia Spójności -  Infrastruktura i ŚrodowiskoHerb Białegostoku - przejdź na stronę WWWUnia Europejska


Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Funduszu Spójności

Odwiedziny

osób online: 2

odwiedzin serwisu:

strefa administracyjna

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2009 Urząd Miejski w Białymstoku

realizacja webCreo.pl | rozwiązania dla biznesu