top banner www.czystaenergia.bialystok.pl

idea projektu...

Zadaniem projektu jest zbudowanie na terenie aglomeracji białostockiej kompleksowego systemu gospodarki odpadami, który w sposób bezpieczny dla ludzi i środowiska, z wykorzystaniem nowoczesnych i efektywnych instalacji doprowadzi do osiągnięcia znacznej redukcji składowanych odpadów oraz odzysku zawartej w nich energii.

jesteś tutaj: Strona główna / Aktualności / wydarzenia / Moja czysta okolica - konkurs fotograficzny dla uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych
dzisiaj jest: sobota, 4 lipca 2020 roku

Aktualności

Moja czysta okolica - konkurs fotograficzny dla uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych

Wszystkich wielbicieli fotografowania z regionu aglomeracji białostockiej czeka nie lada wyzwanie. Przygotowaliśmy dla Was konkurs o tematyce ekologicznej, który został podzielony na dwie kategorie wiekowe:
• Szkoły gimnazjalne
• Szkoły ponadgimnazjalne
Przesłane prace będą oceniane pod względem estetyki, wartości edukacyjnej i pomysłowości. Założeniem przesłanych w formie elektronicznej prac jest ukazanie pozytywnych zmian środowiska, w którym żyjemy, uczymy się i spędzamy czas.

Prace konkursowe należy przesyłać w terminie od 04.05. – 31.05.2015 r.

W każdej kategorii przyznamy wartościowe nagrody.
• I oraz II miejsce ramka cyfrowa o wartości 420,00zł każda,
• III miejsce ramka cyfrowa o wartości 400,00 zł.

Aby wziąć udział w konkursie należy :
1. Przesłać pracę konkursową (jedno wybrane zdjęcie) na płycie CD na adres korespondencyjny ComPress S.A. z siedzibą w Warszawie, 04-175, ul. Ostrobramska 75 c lub na adres mailowy konkurs@compress.com.pl.
2. Wypełnić, podpisać i przesłać wersję papierową formularza zgłoszeniowego (Załącznik nr 1 do Regulaminu konkursu) na adres korespondencyjny ComPress S.A. z siedzibą w Warszawie, 04-175, ul. Ostrobramska 75 c.
3. Polubić profil „Białystok EKO Team” na Facebooku.

Konkurs realizowany jest w ramach Kontraktu 2 Edukacja ekologiczna - objętego projektem „Zintegrowany system gospodarki odpadami dla aglomeracji białostockiej”, zarejestrowanym w Funduszu Spójności pod numerem POIS.02.01.00-00-006/10”.

info dodane: 2015-04-17 przez Autor Publikacji

Projekt ZSGO Białystok

Projekt znajduje się na liście projektów kluczowych Programu Operacyjnego. Infrastruktura i Środowisko (Działanie 2.1) co oznacza, że ma szansę na
dofinansowanie ze środków unijnych z pominięciem procedury konkursowej.

Newsletter

Zapisz się!, aby otrzymywać informacje o wydarzeniach związanych z Zintegowanych systemem gospodarki odpadami dla aglomeracji białostockiej

Program Operacyjny Infrastruktura i Środowisko
NFOŚiGW

Narodowa Strategia Spójności -  Infrastruktura i ŚrodowiskoHerb Białegostoku - przejdź na stronę WWWUnia Europejska


Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Funduszu Spójności

Odwiedziny

osób online: 2

odwiedzin serwisu:

strefa administracyjna

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2009 Urząd Miejski w Białymstoku

realizacja webCreo.pl | rozwiązania dla biznesu